SZKOLENIA ON-LINE
DLA PRACOWNIKÓW PLACÓWEK ŻYWIENIA ZBIOROWEGO

Jesteś odpowiedzialny za żywienie w żłobku, przedszkolu, szkole, szpitalu czy placówce opieki osób dorosłych?

Zajmujesz się na co dzień zagadnieniami związanymi z żywieniem zbiorowym? Zależy Ci na rozwoju i zgłębianiu swojej wiedzy? Sprawdź naszą ofertę!

To właśnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy kompleksową ofertę szkoleń online z zakresu żywienia zbiorowego, która pozwoli Ci zdobyć lub wzbogacić Twoją dotychczasową wiedzę.

Bez względu na to czy dopiero zaczynasz pracę, czy masz już doświadczenie w pracy w placówce żywienia zbiorowego – u nas znajdziesz odpowiednie szkolenie, dopasowane do Twoich potrzeb. Szkolenia z zakresu żywienia zbiorowego to szkolenia online, które są doskonałą propozycja dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę m.in. na temat zdrowej diety w kontekście placówek oświatowych.

Zapewniamy szkolenia prowadzone przez doświadczonych ekspertów i audytorów z zakresu bezpieczeństwa żywności i żywienia, którzy podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami w przystępnej cenie. Dzięki naszym szkoleniom zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat zasad zdrowej, zbilansowanej diety, planowania jadłospisów w placówkach żywienia zbiorowego czy odpowiedniej organizacji pracy zgodnej z zasadami sanitarno-higienicznymi.

Nasze szkolenia, prowadzone są w sposób przystępny i łatwy do zrozumienia, a obszerne materiały szkoleniowe są odpowiednio pogrupowane, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z przekazanych informacji.

Postaw na rozwój, dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje! Zapisz się już dziś i skorzystaj z bogatej oferty szkoleń, dzięki którym praca w placówkach żywienia zbiorowego stanie się łatwiejsza.

Zapraszamy do zapisów i kontaktu

Jolanta Włodarczyk-Szmalec
tel. 662-748-169
e-mail: jwlodarczyk@zapiszon-line.pl

lub

te

Joanna Trela-Hajduk
tel. 506-762-735
e-mail: jtrela@zapiszon-line.pl