Szkolenia on-line – dostępność / e-usługi

Coraz więcej osób zamiast tradycyjnej wizyty w urzędzie wybiera kontakt internetowy. W dobie powszechnej cyfryzacji szkolenia z e-usług nabierają jeszcze większego znaczenia. Pozwalają obsługiwać klientów w sposób bezpieczny i zgodny z aktualnymi przepisami. Naszą ofertę kierujemy do przedstawicieli samorządów, kadry zarządzającej jednostkami publicznymi i prywatnymi, specjalistów ds. ochrony danych osobowych oraz pracowników działów finansowych, księgowych i kadrowo-płacowych.

Profesjonalne szkolenia z e-usług

Zespół naszych doświadczonych wykładowców i trenerów przeprowadzi uczestników przez każdy etap szkoleń z e-usług. To niepowtarzalna szansa, aby zdobyć praktyczną wiedzą w takich obszarach, jak: obsługa systemu e-Doręczeń, korzystanie z aplikacji mObywatel, poprawne prowadzenie Biuletynu Informacji Publicznej, zarządzanie dokumentacją, dostępność urzędu (cyfrowa, architektoniczna, informacyjno-komunikacyjna) itp. Zapewniamy niezbędne materiały (m.in. wzory dokumentów do wykorzystania) i wsparcie merytoryczne.

Oferujemy szkolenia z e-usług, które pozwalają dostosować się do zmieniających się przepisów i wynikających z nich obowiązków. Organizujemy zarówno webinaria w czasie rzeczywistym, jak i kursy stacjonarne z dedykowanym programem dla indywidualnej jednostki. Przekazujemy wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Co ważne, po zakończonym szkoleniu istnieje możliwość zadawania prowadzącemu pytań w celu wyjaśnienia wątpliwości. Nasi wykładowcy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący bogatą wiedzą w zakresie obsługi systemu e-Doręczeń, podpisów elektronicznych i innych procedur administracyjnych.

Zapraszamy do zapisów i kontaktu
Jolanta Włodarczyk-Szmalec
tel. 662-748-169
e-mail: jwlodarczyk@zapiszon-line.pl
lub
Joanna Trela-Hajduk
tel. 506-762-735
e-mail: jtrela@zapiszon-line.pl