Szkolenia on-line – oświata

Szukasz ciekawym szkoleń w obszarze oświaty? Zależy Ci na tym, aby odbywały się zdalnie? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Jako firma specjalizująca się w szkoleniach w formie zdalnej, posiadamy w ofercie również szkolenia oświatowe online.

Wśród proponowanych przez nas webinariów znaleźć można m.in. szkolenia online dla dyrektorów szkół w organizacji roku szkolnego 2024/2025 z uwzględnieniem zmian w prawie oświatowym od 1 września 2023.

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń?

Nasze szkolenia dla organów prowadzących jednostki oświatowe, kadry kierowniczej oraz nauczycieli stworzone są z myślą o aktualnych zmianach i wyzwaniach w dziedzinie edukacji. Dzięki naszym webinariom uzyskasz niezbędną wiedzę, która pomoże Ci odnaleźć się w zmieniających się przepisach, skutecznie zarządzać placówką oświatową, udoskonalić swoje umiejętności przywódcze oraz prowadzić efektywną strategię edukacyjną.

Postaw na rozwój

Jako lider w dziedzinie szkoleń oświatowych zapewniamy doświadczonych, znanych i cenionych na rynku edukacyjnym trenerów-praktyków. Materiały szkoleniowe oprócz prezentacji obejmują edytowalne wzory dokumentów do wykorzystania oraz przykłady obliczeń przydatne w codziennej pracy.

Pracownicy oświaty cenią sobie oferowane przez nas metody nauczania, które angażują i motywują do zdobywania nowej wiedzy. Oferujemy różnorodne moduły tematyczne obejmujące m.in. zarządzanie placówką, planowanie wydatków, rozwój pedagogiczny oraz wiele innych istotnych zagadnień.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia?

Nasze szkolenia zawsze nadążają za zmieniającymi się przepisami prawa oświatowego. Ponadto niejednokrotnie tematyka dostosowana jest do indywidualnych potrzeb, zgłaszanych przez uczestników. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Nie zwlekaj! Znajdź interesujące Cię szkolenia! Rozwijaj swoje umiejętności, poszerzaj swoje horyzonty i wpływaj pozytywnie na jakość edukacji. Zarejestruj się już dziś!

Zapraszamy do zapisów i kontaktu
Jolanta Włodarczyk-Szmalec
tel. 662-748-169
e-mail: jwlodarczyk@zapiszon-line.pl
lub
Joanna Trela-Hajduk
tel. 506-762-735
e-mail: jtrela@zapiszon-line.pl